Nowe zakładki na transsyberyjska.pl! – Wizy i Ubezpieczenie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Z przyjemnością informuję, że na stronie transsyberyjska.pl znajdziecie już nasze zakładki, dzięki którym zorganizowanie podróży Koleją Transsyberyjską będzie dużo łatwiejsze. A chodzi o zakładki: Wizy i Ubezpieczenie. Jak działają? Opisuję poniżej!

Wizy do Rosji, Mongolii, Chin

W zakładce Wizy znajdziesz nie tylko możliwość wyrobienia wiz do: Rosji, Mongolii czy Chin. Znajdziesz też wizę na Białoruś, a także do krajów azjatyckich, np. do: Bhutanu, Birmy (Myanmar), Indii, Kazachstanu, Laosu, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu i Wietnamu.

Wyrabiam wizę przez Internet, czyli jak to działa?

Aby wyrobić wizę w ten sposób należy:

  1. Wybrać interesujący cię kraj:

wiza do Rosji

2. Zaznaczyć rodzaj wizy i ewentualnie dodatkowe dokumenty, w przypadku Rosji będzie do Voucher turystyczny. Od razu znasz koszt usługi wizowej. Poniżej znajdziesz informacje na temat wymaganych dokumentach. Aby przejść dalej wystarczy kliknąć zielony przycisk:

Rodzaj wizy do Rosji

3. Następnie trafiasz na stronę, gdzie trzeba wypełnić dane potrzebne do uzyskania wizy. Uzupełnij je, załącz wymagane dokumenty i przejdź dalej zgodnie z informacjami, które pojawią się na kolejnych stronach:

wiza do Rosji - dane

4. W kolejnych krokach zostaniesz zapytany o możliwość wyrobienia ubezpieczenia, sposobu dostarczenia dokumentów (kurier lub osobiście – dokumenty możesz dostarczyć do biur Aina Travel znajdujących się w: Krakowie przy ul. Sereno Fenn’a 14/1 i Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 31 pok. 324) i płatności (przelew, osobiście, Paypal).

Następnie wniosek trafia do systemu, gdzie jest sprawdzany i zatwierdzany. Następnie wniosek należy wydrukować i dostarczyć wraz z pozostałymi dokumentami w wybrany przez siebie sposób. O każdym etapie wizy będziesz informowany mailowo i SMS-owo, dzięki czemu wiesz na jakim etapie jest aplikacja. Gotową wizę będzie można odebrać osobiście w biurze lub po wybraniu Kuriera zostanie odesłana na wybrany adres.

Ubezpieczenie

Aby uzyskać wizę np. do Rosji należy posiadać obowiązkowe ubezpieczenie obejmujące KL (koszty leczenia) przynajmniej na 30 000 EUR (ubezpieczenie musi odnosić się do krajów pozaeuropejskich, czyli ŚWIAT). Takie ubezpieczenie możesz uzyskać sam, ale możesz też skorzystać z pomocy naszego Partnera, który wspólnie z TU Signal Iduna stworzył specjalny kalkulator ubezpieczeniowy.

Jak uzyskać ubezpieczenie? Instrukcja krok po kroku.

Aby wyliczyć ubezpieczenie podróży należy:

  1. Uzupełnić krótki formularz i kliknąć zielony przycisk:

2. Na następnej stronie znajdziesz trzy warianty ubezpieczenia do wyboru:

ubezpieczenie-do-rosji-pakiet-optymalny-blog-transsyberyjska

ubezpieczenie-do-rosji-pakiet-super-blog-transsyberyjska

ubezpieczenie-do-rosji-pakiet-premium

3. Ubezpieczenie można rozszerzyć też o dodatkowe opcje, np. o ubezpieczenie: od następstw chorób przewlekłych i nowotworowych; sportowe lub sprzętu sportowego; od pracy fizycznej.

ubezpieczenie-do-rosji-dodatkowe-opcje

4. Po zaznaczeniu właściwych opcji i dokonaniu opłaty otrzymasz polisę ubezpieczeniową na adres e-mail. Ubezpieczyciel, z którym współpracujemy w zakresie ubezpieczeń to SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Mamy nadzieję, że nowe zakładki pomogą w zorganizowaniu przynajmniej tej najbardziej formalnej strony podróży, tak byś nie tracił czasu i mógł skupić się na pozostałych aspektach wyprawy Koleją Transsyberyjską :)

Jak Ci się podoba taki system? – opinię zostaw w komentarzu ;)

3 odpowiedzi

  1. Wow super! Mnie ostatnio bardzo spodobała się restauracja międzygórze. Nie dość, że lokal jest bardzo klimatyczny to można jeść przepyszne jedzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.