Wyniki konkursu na Relację z podróży Koleją Transsyberyjską!

Wyniki konkursu
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Z przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki konkursu na Relację z podróży Koleją Transsyberyjską, ale zanim to chciałabym nakreślić kilka słów…

W pierwszej kolejności chciałabym w imieniu transsyberyjska.pl podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w konkurs i nadesłali swoje prace, choć warunki konkursu były dość wymagające. Ale były takie dlatego, że chcieliśmy, aby konkurs był w pełni legalny, i by osiągnąć naprawdę wysoki poziom retoryczny nadesłanych prac. Tak też się stało, za co serdecznie wszystkim dziękujemy!:)

Ileż mieliśmy frajdy w czytaniu Waszych prac i wybieraniu zwycięzców. Wasze historie… czasem straszne, czasem zabawne, przeplatające się z codziennymi bolączkami podróży koleją! I choć chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, to wybraliśmy trzy prace, które według nas zasługują na otrzymanie nagród finansowych oraz publikację prac na naszym portalu. I są to:

I miejsce – nagroda finansowa w wysokości 300 zł + publikacja artykułu na Blogu – Elżbieta Tomczyk-Miczka

za pokazanie czym jest podróż Koleją Transsyberyjską, a jest spotkaniem z ludźmi z całego świata, wymianą doświadczeń i czerpaniem z podróży pełną garścią!

II miejsce – nagroda finansowa w wysokości 200 zł + publikacja artykułu na Blogu – Adrian Krajewski

za umiejętne przeplatanie w relacji tego co minione i tego co obecne, ukazanie kontrastów i prawdziwej kolei!

III miejsce – nagroda finansowa w wysokości 100 zł + publikacja artykułu na Blogu – Hanna Szczypiór

za reportażowe ujęcie podróży krok po kroku, pełne barwnych wstawek i praktycznych informacji dla tych, którzy marzą o podróży Koleją Transsyberyjską!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, brawo!

Zwycięskie prace niebawem zostaną opublikowane na naszym blogu transsyberyjska.pl!

A wszystkich fanów transsyberyjskiej zapraszam, do obserwowania naszego blogu, gdyż niebawem planujemy kolejne konkursy!

Trzymajcie się

Aga

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.